Shitet Pent House në Lagjen e Spitalit, Prishtinë

Shitet Pent House në Lagjen e Spitalit, Prishtinë

Vicianum, Veranda C2.7, Nr. 3 (1.14 mi) Pristina 38000

Për shitje

  • 02
  • 04
  • 01
  • 06
  • 03
  • 09
  • 10
  • 07
  • 05
  • 08
Shpërndaje

Print

Dhoma

2

Banjo

3

Garazhë

1

Përshkrimi

Ofrohet për SHITJE Pent House, e gatshme për banim, në lagjen e spitalit, Prishtinë!

110 m² Banim; 125 m² Terasë; Kati 8; Garazha

| Qëndrimi Ditor| Kuzhina| 2 Dhoma gjumi| 2 Banjo| 1 WC|  Terasa| Koridori|

Banesa ka pamje në tri anë të objektit, planimetria është shumë e mirë dhe funksionale, pamje të papenguar dhe me shumë ndriqim.

Është e ndërtuar me materiale shumë cilësore, izolim me tullë të plotë, dritare shumë cilësore me roleta automatike.

Çmimi: 125,000€

Për më shumë informata:

📞 +38345900052 (+viber)
📞 +38345900053 (+viber)
📧 [email protected]
🌐 www.shpija.al

Shpija Patundshmëri

Lloji

Harta

Shpija Invest

Cdo gjë për shtëpinë tuaj! Shpija është faqja ku gjeni: •Planin për shtëpinë tuaj, •Banesë, Shtëpi, Zyrë, •Mjeshtërin apo Arkitektin,… Më shumë

Tel : +38345900053

Mobile : +38345900052

Të ngajshme