Ofrohet për SHITJE Banesë, Mati 1, afër rrugës B, blloku i tretë, Prishtinë

Ofrohet për SHITJE Banesë, Mati 1, afër rrugës B, blloku i tretë, Prishtinë

Vicianum, Veranda C2.7, Nr. 3 (1.14 mi) Pristina 38000

Për shitje

 • 10 (1)
 • 05 (2)
 • 09 (2)
 • 08 (2)
 • 04 (2)
 • 07 (2)
 • 03 (2)
 • 02 (2)
 • 01 (1)
 • 13
 • 12
 • 11
Shpërndaje

Print

Dhoma

2

Banjo

1

Përshkrimi

Ofrohet për SHITJE Banesë, Mati 1, afër rrugës B, blloku i tretë, Prishtinë!

79.3 m²; Kati 5;

| Qëndrimi Ditor & Kuzhina| 2 Dhoma gjumi| 1 Banjo| 1 WC|  Ballkoni| Koridori|

Banesa ka pamje në dy anë të objektit nga lindja, planimetria është shumë e mirë dhe funksionale, pamje të papenguar dhe me shumë ndriqim.

Është e ndërtuar me materiale shumë cilësore, dritare shumë cilësore me roleta.

Çmimi: 830€/m² (i negociueshëm)

Për më shumë informata:

📞 +38345900052 (+viber)
📞 +38345900053 (+viber)
📧 [email protected]
🌐 www.shpija.al

Shpija Patundshmëri

Lloji

Harta

Shpija Invest

Cdo gjë për shtëpinë tuaj! Shpija është faqja ku gjeni: •Planin për shtëpinë tuaj, •Banesë, Shtëpi, Zyrë, •Mjeshtërin apo Arkitektin,… Më shumë

Tel : +38345900053

Mobile : +38345900052

Të ngajshme