Ofrohet për SHITJE Banesë, Lagja Kalabria, Prishtinë

Ofrohet për SHITJE Banesë, Lagja Kalabria, Prishtinë

Vicianum, Veranda C2.7, Nr. 3 (1.14 mi) Pristina 38000

Për shitje

 • 01 (2)
 • 06 (2)
 • 10 (2)
 • 11 (1)
 • 03 (3)
 • 08 (3)
 • 02 (3)
 • 09 (3)
 • 05 (3)
 • 07 (3)
 • 04 (3)
Shpërndaje

Print

Dhoma

3

Banjo

3

Përshkrimi

Ofrohet për SHITJE Banesë, Lagja Kalabria, Prishtinë!

126 m², Kati 2, me fletë poseduese!

| Qëndrimi Ditor| Kuzhina| 3 Dhoma gjumi| 2 Banjo| 1 WC| 1 Ballkon| Koridori|

Banesa ka pamje në tri anë të objektit, planimetria është shumë e mirë dhe funksionale, pamje të papenguar dhe me shumë ndriqim.

Është e ndërtuar me materiale shumë cilësore, izolim me tullë të plotë, dritare shumë cilësore.

Çmimi: 850€/m² (i negociueshëm)!

Për më shumë informata:

📞 +38345900052 (+viber)
📞 +38345900053 (+viber)
📧 [email protected]
🌐 www.shpija.al

Shpija Patundshmëri

Lloji

Harta

Shpija Invest

Cdo gjë për shtëpinë tuaj! Shpija është faqja ku gjeni: •Planin për shtëpinë tuaj, •Banesë, Shtëpi, Zyrë, •Mjeshtërin apo Arkitektin,… Më shumë

Tel : +38345900053

Mobile : +38345900052

Të ngajshme