Ofrohet për SHITJE Banesë, Lagja Tophane, Prishtinë!

Ofrohet për SHITJE Banesë, Lagja Tophane, Prishtinë!

Vicianum, Veranda C2.7, Nr. 3 (1.14 mi) Pristina 38000

Për shitje

 • 294E0FA3-7203-4639-B120-EE74CF769B82
 • 6CAC1DFA-9C67-41DD-B80F-F4B8B0FB72B0
 • E9E56C7C-7D8B-4B7B-9866-0B89FFEB3B43
 • 08896168-8B43-40E3-8FEC-406ABEF49104
 • 7DD62DB4-8DC5-4B8A-8C61-022A5FA3D7E6
 • 064DB165-C70F-45A3-9026-806EE94C6B14
 • 463DB2F6-757F-429D-907E-39F714BC6F25
 • 70A032EF-D7C8-459E-A547-8D1741129565
 • D20AAFE1-11D7-4F2E-AF75-E3E46B2B11E2
 • DF33006E-5B52-46C0-976B-BF6059127C14
 • 01085102-29E8-4FF7-AA35-51651B7FB3F5
 • A7C92D2E-67F5-40DF-9912-1028CABDF83C
 • 88CC6BC3-ACEB-4DB6-897E-6EDBCB04EBDB
Shpërndaje

Print

Dhoma

3

Banjo

2

Garazhë

1

Përshkrimi

Ofrohet për SHITJE Banesë, Lagja Tophane, Prishtinë!

106.7 m², Kati 4, me fletë poseduese!

| Qëndrimi Ditor| Kuzhina| 3 Dhoma gjumi| 2 Banjo| 2 Ballkon| Koridori|Garazha

Banesa ka pamje në dy anë të objektit, planimetria është shumë e mirë dhe funksionale, pamje të papenguar dhe me shumë ndriqim.

Është e ndërtuar me materiale shumë cilësore, dritare shumë cilësore.

Banesa shitet e mobiluar.

Çmimi: 110,000€ (i negociueshëm)!

Për më shumë informata:

📞 +38345900052 (+viber)
📞 +38345900053 (+viber)
📧 [email protected]
🌐 www.shpija.al

Shpija Patundshmëri

Lloji

Harta

Shpija Invest

Cdo gjë për shtëpinë tuaj! Shpija është faqja ku gjeni: •Planin për shtëpinë tuaj, •Banesë, Shtëpi, Zyrë, •Mjeshtërin apo Arkitektin,… Më shumë

Tel : +38345900053

Mobile : +38345900052

Të ngajshme