BANESA NE SHITJE NE MATI 1, SUPER ÇMIME!

BANESA NE SHITJE NE MATI 1, SUPER ÇMIME!

Vicianum, Veranda C2.7, Nr. 3 (1.14 mi) Pristina 38000

Për shitje

  • 82448966_487745468551461_7522089513284272128_n
  • 81902881_2636807513272730_2560661460380286976_n
  • 81942970_2458611464353625_1297793809517641728_n
  • 82410658_2632108370210663_1162022729285632000_n
  • 82788018_2421935067911186_5432093100598099968_n
  • 82869533_2846244815443978_309389657089507328_n
  • 82977442_1004524896584016_8770129274888781824_n
Shpërndaje

Print

Përshkrimi

Ofrohen PËR SHITJE Banesa në kuadër të objektit më të ri “ERTA” në ,MATI 1, PRISHTINË,  të gatshme per banim në  vitin 2020!

Kati 3 –90.00 m2│ Sallon│ kuzhinë│ dy dhoma gjumi│banjo│ depo│ballkon│ dhe koridor

Kati – 4 91.00 m2│3 Dhoma gjumi │ Sallon│ kuzhinë│ dy dhoma gjumi│banjo│ depo│ballkon│ dhe koridor

Kati – 4  71 .00 m2│2 Dhoma gjumi │ Sallon│ kuzhinë│ dy dhoma gjumi│banjo│ depo│ballkon│ dhe koridor

Çmimi : 680 euro m2 ( i diskutueshem)

 

Për më shumë informata:

✆ 045 900 052
✆ 045 900 053
 [email protected]
🌐 www.shpija.al

Lloji

Harta

Të ngajshme