Banesë në shitje në kompleksin “Vatra e Muhaxherëve”

Banesë në shitje në kompleksin “Vatra e Muhaxherëve”

Vicianum, Veranda C2.7, Nr. 3 (1.14 mi) Pristina 38000

Për shitje

  • Capture5
  • Capture 1
  • Capture6
  • Banesa-52-m2-min1530701798
  • Capture
  • Capture2
  • Capture3
  • Capture4
  • Capture7
  • Capture8
Shpërndaje

Print

Dhoma

1

Banjo

1

Garazhë

1

Përshkrimi

TIPI B15 – 52.00

Banesat e këtij tipi janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara për çift. Me pamje drejtë parkut të objektit, banesa ka  perspektivë perfekte nga kati i parë me orientimin drejtë Lindjes. E përbërë nga 1 dhomë gjumi, 1 banjo, kuzhinën e ndarë nga dhomën e ditës dhe ballkonin, kjo banesë formon gjithsej 52.00m².

 

Sipërfaqja e banesës është:

 

Dhoma e ditës – 14.40m²

Kuzhina – 7.70m²

Koridori – 3.00m²

Banjo  – 3.60m²

Dhoma e fjetjes – 10.10m²

Ballkoni – 3.70m²

 

Fito garazhë dhe depo FALAS!

Me mundësi pagese përmes Raiffesien Leasing!

*Çmimi është i negociushëm nëse paguhet me para në dorë.

Lloji

Harta

Shpija Invest

Cdo gjë për shtëpinë tuaj! Shpija është faqja ku gjeni: •Planin për shtëpinë tuaj, •Banesë, Shtëpi, Zyrë, •Mjeshtërin apo Arkitektin,… Më shumë

Tel : +38345900053

Mobile : +38345900052

Të ngajshme