Banesë në shitje në kompleksin “Vatra e Muhaxherëve”

Banesë në shitje në kompleksin “Vatra e Muhaxherëve”

Vicianum, Veranda C2.7, Nr. 3 (1.14 mi) Pristina 38000

Për shitje

 • Capture5
 • 114.8-min1538400752
 • Capture 1
 • Capture
 • Capture2
 • Capture3
 • Capture4
 • Capture6
 • Capture7
 • Capture8
 • 114.8Medimenzione_1-min1538400765
Shpërndaje

Print

Dhoma

3

Banjo

2

Garazhë

1

Përshkrimi

TIPI E – 114.80

Banesat e këtij tipi janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara për familje deri në 6 antarë. Me pamje drejtë parkut të objektit, banesa ka perspektivë perfekte nga kati i tretë me orientimin drejtë Lindjes. E përbërë nga 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 tualet, kuzhinën e ndarë nga dhomën e ditës dhe ballkonin, kjo banesë formon gjithsej 114.80m².

 

Sipërfaqja e banesës është:

 

Dhoma e ditës – 12.90m²

Koridori – 12.40m²

Banjo 1 –  3.50m²

Banjo 2 –  3.50m²

Tualeti – 1.70m²

Dhoma e fjetjes – 14.1m²

Dhoma e fjetjes – 9.80m²

Dhoma e fjetjes – 12.90m²

Ballkoni – 3.20m²

Fito garazhë dhe depo FALAS!

Me mundësi pagese përmes Raiffesien Leasing!

*Çmimi është i negociushëm nëse paguhet me para në dorë.

Lloji

Harta

Shpija Invest

Cdo gjë për shtëpinë tuaj! Shpija është faqja ku gjeni: •Planin për shtëpinë tuaj, •Banesë, Shtëpi, Zyrë, •Mjeshtërin apo Arkitektin,… Më shumë

Tel : +38345900053

Mobile : +38345900052

Të ngajshme