Banesë në shitje në kompleksin “Vatra e Muhaxherëve”

Banesë në shitje në kompleksin “Vatra e Muhaxherëve”

Vicianum, Veranda C2.7, Nr. 3 (1.14 mi) Pristina 38000

Për shitje

  • Capture 1
  • Capture6
  • Banesa-87.5-m2-min1530700301
  • Capture
  • Capture2
  • Capture3
  • Capture4
  • Capture5
  • Capture7
  • Capture8
Shpërndaje

Print

Dhoma

2

Banjo

1

Garazhë

1

Përshkrimi

TIPI B6 – 87.5

Banesat e këtij tipi janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara për familje deri në 4 antarë. Me pamje drejtë parkut të objektit, banesa ka  perspektivë perfekte nga kati përdhesë me orientimin drejtë Lindjes. E përbërë nga 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 depo, kuzhinën e bashkangjitur në dhomën e ditës dhe ballkonin, kjo banesë formon gjithsej 87.5m².

 

Sipërfaqja e banesës është:

 

Dhoma e ditës – 26.70m²

Koridori – 14.70m²

Banjo  – 3.40m²

Depo –  1.90m²

Dhoma e fjetjes – 11.30m²

Dhoma e fjetjes – 11.50m²

Ballkoni – 4.20m²

Fito garazhë dhe depo FALAS!

Me mundësi pagese përmes Raiffesien Leasing!

*Çmimi është i negociushëm nëse paguhet me para në dorë.

Lloji

Harta

Shpija Invest

Cdo gjë për shtëpinë tuaj! Shpija është faqja ku gjeni: •Planin për shtëpinë tuaj, •Banesë, Shtëpi, Zyrë, •Mjeshtërin apo Arkitektin,… Më shumë

Tel : +38345900053

Mobile : +38345900052

Të ngajshme