Kamin 3D

Kamin 3D

Vicianum, Veranda C2.7, Nr. 3 (1.14 mi) Pristina 38000

 

  • 53782623_2213412872051333_5756482729105424384_n
  • 53333172_2213415435384410_5104321928374517760_n
Shpërndaje

Print

Përshkrimi

Kamin me montim te vrazhde vetem 1790 euro

Ne cmim perfshihen: 
-Kamini me dy pamje
-Qyngat,
-Izolimi,
-Reshetk per ajrosje,
-Reshetk per nxehtesi,
-Murosje kllod,
-Ngjites dhe rrjete,
-5 Vite Garancion
-Dimensioni: 60x40x44
-Kamin i Certifikuar dhe me Standarde per kudo ne EU
-Prodhim Polak – KRATKI

❗️ Oferta vlen deri me daten 15 Mars 2019. Sasia eshte e limituar

Adresa: Callgaivce (Prishtine), Koshare, Peje, Prizren, dhe Vore

Harta

Hiti Kamina

Komoditetit tuaj, ne ua shtojmë ngrohtësin në ambientet që ju rrethojnë. Kamina montues, me Dekor, Kamina Elektrik, Biokamina, Stufa me… Më shumë

Tel : +383 44 571 572

Të ngajshme

Kamin me 3 pamje

Kamin me tre pamje montuar nga HITI Kamina ne Marigona Residence –…