Kamin me 3 pamje

Kamin me 3 pamje

Vicianum, Veranda C2.7, Nr. 3 (1.14 mi) Pristina 38000

 

Shpërndaje

Print

Përshkrimi

Kamin me tre pamje montuar nga HITI Kamina ne Marigona Residence

– Kamina me tre pamje
– Hapje vertikale dhe anesore
– Efikasitet mbi 75%
– Dimensione te ndryshme
– Mundesi e porosis te dimensioneve jasht standardit
– Mundesi e lidhjes me ventilator – aeroterm
– Te Certifikuar per kudo ne EU
– Me Standarde te larta dhe me dokumenta qe vertetojne cilesine
– 5 Vite Garancion

Adresa: Cagllavice, Koshare, Peje, Prizren, dhe Vore

Harta

Hiti Kamina

Komoditetit tuaj, ne ua shtojmë ngrohtësin në ambientet që ju rrethojnë. Kamina montues, me Dekor, Kamina Elektrik, Biokamina, Stufa me… Më shumë

Tel : +383 44 571 572

Të ngajshme

Kamin 3D

Kamin me montim te vrazhde vetem 1790 euro Ne cmim…