SHITEN BANESAT NE KOMPLEKSIN ELIZA, FUSHË KOSOVË

SHITEN BANESAT NE KOMPLEKSIN ELIZA, FUSHË KOSOVË

Vicianum, Veranda C2.7, Nr. 3 (1.14 mi) Pristina 38000

Për shitje

  • 60967013_451499498989273_3142022817613086720_n
  • 61088794_451499462322610_8926839450265190400_n
  • 60706616_451499578989265_3108793540407197696_n
  • 60704181_451499568989266_2397033235151323136_n
  • 60756820_451499618989261_8775566956888588288_n
  • 60849201_451499492322607_7954377507770204160_n
Shpërndaje

Print

Dhoma

2

Banjo

1

Përshkrimi

Ofrohen PËR SHITJE Banesa në kuadër të objektit më të ri “ELIZA” në FUSHË KOSOVË, të ndërtuara nga gjingandi i ndertimit në Kosovë ‘ CIMA Construction të gatshme per banim në  vitin 2020!

Kati 2 – 88.86 m2│ Sallon│ kuzhinë│ dy dhoma gjumi│banjo│ depo│ballkon│ dhe koridor

Kati 6 – 88.86 m2│2 Dhoma gjumi │ Sallon│ kuzhinë│ dy dhoma gjumi│banjo│ depo│ballkon│ dhe koridor

ÇMIMI: KATI I 2- 500.00 EURO m2

KATI I 6- 460.00 EURO m2

Për më shumë informata:

✆ 045 900 052
✆ 045 900 053
 [email protected]
🌐 www.shpija.al

Lloji

Harta

Shpija Invest

Cdo gjë për shtëpinë tuaj! Shpija është faqja ku gjeni: •Planin për shtëpinë tuaj, •Banesë, Shtëpi, Zyrë, •Mjeshtërin apo Arkitektin,… Më shumë

Tel : +38345900053

Mobile : +38345900052

Të ngajshme