Shiten shtëpitë ekskluzive në Lagjen “Emshir”

Shiten shtëpitë ekskluzive në Lagjen “Emshir”

Vicianum, Veranda C2.7, Nr. 3 (1.14 mi) Pristina 38000

Për shitje

  • 70461600_502461433644501_8410931457593180160_o
  • 66593208_467097723847539_6940574726934757376_n
  • 66643023_466597020564276_480712921819643904_n
  • 69825063_502461630311148_6867479142380601344_o
  • 71031078_502461720311139_6328648127565791232_o
  • 70580400_502461966977781_5573667828403273728_o
Shpërndaje

Print

Dhoma

4

Banjo

3

Përshkrimi

 

Shtepi ekskluzive ne Lagjen “Emshir”

Shtepit jane ndertim i ri, me nje arkitektur moderne dhe e organizuar mire.

Gjithcka e gatshme per banim nga hyrja ne lagje, trotuar, kanalizim, parking per secilen shtepi, hapesira gjelberuese, terasa.

Materjali i ndertimit i kualitetit te larte dhe i garantuar per cilesi. Me nje eksterjer dhe interjer moderrn dhe unik.

Te gjitha shtepite kane leje ndertimi dhe jane te parcelizuara.

Shtepite posedojne 210 m2 hapesire te brendeshme.
Renditja:

Kati përdhesë:
– Qëndrim ditor
– Kuzhinë
– Dhomë e fjetjës
– Banjo
– Depo (shpajz)

Kati i parë
– Tri dhoma gjumi (njera dhome posedon garderob dhe banjo private)
– Te tri dhomat kane ballkone;
– Plus nje banjo tjeter

Çmimi: 140,000 € m². ( I diskutushem)

Për më shumë informata:

✆ 045 900 052
✆ 045 900 053
 [email protected]
🌐 www.shpija.al

Lloji

Harta

Të ngajshme