SHITET PENTHOUSE ME SUPER ÇMIM NE MATI 1, PRISHTINË

SHITET PENTHOUSE ME SUPER ÇMIM NE MATI 1, PRISHTINË

ahmet korenica

Për shitje

Shpërndaje

Print

Dhoma

3

Banjo

2

Përshkrimi

PENTHOUSE ka siperfaqe banimi 127.m2 + 50 M2 TERASE  me nje renditje fenomenale si:

-Sallon me kuzhine dhe tryezari
-Dhoma e gjumit per prinder
-Dhoma e gjumit per femije
-Dhoma e gjumit per femije
-Banjo me wc
-Wc ndaras
-Depo
-Utilit
-Terase me dalje nga kuzhina
-Terase 50m2 ne shfrytezim

 

KËTU DO TE LUAJNE QDO DITE FËMIJET TUAJ SEPSE ATA E MERITOJNE!!!

– 70% e hapesires e pandertuar qe do te shfrytezohet si oborr nga banorët.
– Izolim me tulla.
– 5 banesa ne qdo kat me 2 lifte.
– E ndertuar sipas standardeve evropiane.
– Qasje te lehte ne rruge.

-ÇMIMI: 560.00€

Banesa gjendet ne Kompleksin Morea lagje e Spitalit rr. Ahmet Korenica.

Per me shume informata:

Mob: 045 900 052 , 045 900 053

Viber: +377/45 900 052

Email: [email protected]

Ju mirëpresim!

Lloji

Harta

Të ngajshme