Shitet super banesa në zemër të Prishtinës!

Shitet super banesa në zemër të Prishtinës!

Vicianum, Veranda C2.7, Nr. 3, Tophane, Prishtinë

Për shitje

 • 61844715_312345686312695_8244893463653384192_n
 • 61041040_631833227283813_6913946844527591424_n
 • 61338678_2961786250498262_8399685098613506048_n
 • 61420514_1322528371219237_942507311564324864_n
 • 61251846_2307041629615636_8796849473323008000_n
 • 61418252_373575933275268_6416670823712555008_n
 • 61281253_436331500515473_6294848268249595904_n
 • 61599196_2331409510407583_8388773244571746304_n
 • 61357251_425527061358785_6764716861503307776_n
 • 61671293_343400386322047_409628361212559360_n
 • 61780191_337231183651736_5421854852047175680_n
Shpërndaje

Print

Dhoma

2

Banjo

1

Garazhë

1

Përshkrimi

Shitet banesa me Sipërfaqe: 90 m2:

Numri i dhomave: 2 dhoma, 1 sallon, 1 kuzhine, 1 banjo, posedon (terasë), është e renovuar dhe funksionale 100%.  Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi, Garazhë, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar.

Çfarë e bënë të veçant këtë banesë, është se ajo ka pamje në 3 pjesë të ndryshne të qytetit, poashtu drita e diellit bjen në të 3 dhomat.

Shkolla “Meto Bajraktari” është 30 metra larg. Sheshi Nëna Terezë është 5 minuta ecje normale në kembë.

Ndërtesa posedon siguri të lartë nën mbikëqyrje të kamerave. Hapsirë për parking. Banesa posedon lift(ashensor).

Banesa është në katin e 6-të!

 

Çmimi: 100.000 EUR

Lloji

Harta

Shpija Invest

Cdo gjë për shtëpinë tuaj! Shpija është faqja ku gjeni: •Planin për shtëpinë tuaj, •Banesë, Shtëpi, Zyrë, •Mjeshtërin apo Arkitektin,… Më shumë

Tel : +38345900053

Mobile : +38345900052

Të ngajshme